Datsun sports 2000 5 bak met 39.377 miles. Zeer origineel en zeldzaam. |
Bouwjaar | 1969 |
Kilometerstand | 39.377 |
Kleur | Rood (spanish red 664) |
Kleur interieur | Zwart |
Vermogen | 135 pk |
Transmissie | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
Garantie | Geen |
Afleverkosten | Geen |
Prijs | € 27.900.- |
deel met whatsapp
Dit is niet zomaar een Datsun Sports 2000, maar dit is een auto in een originele top staat van de 2de eigenaar. Nieuw geleverd in Salem aan James Sanderson en deze 1ste eigenaar heeft er in gereden tot 1975 met een tellerstand van ongeveer 37.300 miles. Hij heeft toen de cabrio in zijn verwarmde garage gezet en daar is de auto gebleven tot 2014. Een bekende Nederlandse Datsun specialist was op reis door de USA en hij heeft de auto naar Nederland ingevoerd en rijklaar gemaakt. Daarna is de Fairlady verkocht in België en deze eigenaar heeft de auto hier ingeruild.
Het is de geliefde en gezochte SRL311 versie; 1982 cc 4 in lijn met alu kop en bovenliggende nokkenas, 2 Hitachi SU Carb's, 135 pk en 5 bak. Het is de facelift versie, dus de voorruit is hoger waardoor je beter zit en het dashboard is verbeterd met duidelijk afleesbare meters.
Deze zeer originele Datsun is dus meer dan zomaar een schuurvondst. Dankzij de verwarmde stalling is de conditie opvallend goed gebleven. De Fairlady is in België professioneel overgespoten in de originele kleur “Spanish Red 664" en de kwaliteit van het spuitwerk is uitstekend. De lak ziet er heel strak uit en de auto is dus verder ongerestaureerd. Je kan restaureren tot het oneindige, maar originaliteit is eenmalig.
De laatste eigenaar heeft goed voor de Datsun gezorgd: compleet nieuwe kap bij Cabrio Care, prachtige 16” alu velgen met nieuwe banden, nieuwe chromen bumpers en een nieuwe uitlaat. Er zijn trouwens ontelbare originele details: alle sloten, stickers, de Toshiba antenne, de Toshiba koplampen en ga zo maar door. Heel bijzonder is dat de alle origineel geleverde accessoires aanwezig zijn! Dus inclusief de oude kap, tonneaucover, afdekhoes, afsluitbare tankdop, bumpers, velgen met chromen wieldoppen, reservewiel met hoes, gereedschap etc. Zelfs de originele hardtop is erbij en leverbaar tegen meerprijs.
Het interieur is volledig origineel en in een topstaat. De kunstleren bekleding op de stoelen is nooit vernieuwd en dus 56 jaar oud! En ook uitzonderlijk: het dashboard heeft geen scheuren en is helemaal heel. Dankzij de stalling binnen onder een hoes kwam er geen UV licht binnen en is het dashboard dus niet verdroogd. Alles is origineel en werkt zoals het hoort inclusief het klokje en de radio. Ook de vloerbedekking en de opbergruimte met riemen achter de stoelen zien er heel mooi uit.
U bent van harte welkom in Naarden op bedrijventerrein Gooimeer Zuid direct aan de A1. Wij zijn flexibel en ook buiten de gangbare kantoortijden bereikbaar, bijvoorbeeld via Whatsapp. Uw inruilauto is welkom en wij berekenen geen afleveringskosten. Daarnaast hebben wij uitgebreide ervaring met de import en export van auto's en maken graag een complete offerte inclusief al uw wensen zoals exportdocumenten, een 14 daags kenteken inclusief groene kaart of transport tot aan uw voordeur.
Opties
Lichtmetalen velgen